Služby

Individuální přístup

Má společnost Acenta s.r.o. zareagovala na popularitu a stále se zvyšující poptávku po luxusních nemovitostech v Portugalsku


Mým osobním závazkem je poskytování nadstandardních služeb v každé fázi akvizice a následného užívání prestižní nemovitosti v Portugalsku. 
Svým klientům nabízím komplexní služby spojené s vyhledáváním, výběrem a nákupem nemovitostí, nezbytnou součástí jsou i poprodejní služby spojené s užíváním nemovitosti a běžným fungováním v Portugalsku. 


Dlouhodobě působím na portugalském trhu, mám přímé kontakty v oblasti realit, na místní právníky, notáře, úřady, poskytovatele služeb, a v neposlední řadě také na místní firmy poskytující služby, řemeslníky atd. 

Během spolupráce kladu důraz na individuální přístup, profesionální služby, vzájemnou důvěru a dlouhotrvající vztahy. Globální marketingová strategie mé společnosti Acenta je založena na možnosti prezentovat prémiovou nemovitost lokálnímu i mezinárodnímu publiku vyhledávajícímu jedinečné projekty.

Mé komplexní a profesionální služby vychází z osobních zkušeností a místních kontaktů. Nabídka nemovitostí zhmotňuje ty nejodvážnější představy o jedinečnosti, pohodlí a funkčnosti vaší nové nemovitosti.

Našim klientů zajišťuji nadstandardní a komplexní služby související s nákupem a správou nemovitostí v Portugalsku.

CÍLENÍ NA INDIVIDUÁLNÍ POŽADAVKY KLIENTA

V sekci "Nabídka" je pouze zlomek nemovitostí, které vám mohu nabídnout. Každý pro svou investici hledá něco jiného, a proto rádi najdu nemovitost dle vašich požadavků. Hledáte apartmány, domy ve městě, na venkově, u vinice, u golfového hřiště? Máte zájem o hotel, kanceláře, nebo větší investice? Potřebujete poradit s výběrem lokality? Jsem tady pro vás, NENÍ NIC JEDNODUŠŠÍHO NEŽ SE SEJÍT A PROBRAT VAŠE POŽADAVKY.

KOMPLEXNÍ SERVIS BĚHEM ASISTOVANÉ PROHLÍDKY

Zajistím vám komplexní služby prohlídek vašich vybraných nemovitostí – vyzvednu vás na letišti v Lisabonu, doporučím ubytování, provedu vás po vybraných nemovitostech, ukážu okolí a doporučím restaurace pro váš krátký pobyt, PO CELOU DOBU BUDU S VÁMI.

PROHLÍDKA NEMOVITOSTI A REZERVACE

Našli jste již, co jste hledali? Zajistím prohlídku nemovitosti dle vašich časových možností. O nemovitosti v Portugalsku je velký zájem, a proto je důležité rezervovat a jednat co nejdříve, VAŠI REZERVACI ZAJISTÍM. 

PRÁVNÍ A NOTÁŘSKÝ SERVIS

Veškeré činnosti spojené s nákupem nemovitosti v Portugalsku provádí notáři. Spolupracuji s prověřenými právníky a notáři v okolí Lisabonu.

PŘEKLADY A TLUMOČENÍ PŘI NÁKUPU NEMOVITOSTI

Asistenční služby při prohlídce nemovitosti, návštěvě banky, notáře či právníka jsou u mne samozřejmostí.

POJIŠTĚNÍ NEMOVITOSTÍ

Doporučím vám pojištění pro váš dům či apartmán.

SPRÁVA NEMOVITOSTI

Abyste nemuseli nic řešit, můžete celoroční správu nemovitosti nechat na mě a mých kontaktech. Díky ověřené a dlouholeté spolupráci se spolehlivými partnery zajistím vše, co je třeba.

PRONÁJEM NEMOVITOSTI

Nemovitosti v Portugalsku slouží nejen jako bydlení pro majitele, ale během roku lze nemovitost pronajímat. V případě zájmu zajistím pronájem v době, kdy nemovitost sami nevyužíváte, JSEM PARTNEREM PRO VAŠE PASÍVNÍ PŘÍJMY Z PRONÁJMU.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Doprava nábytku a věcí z České republiky do Portugalska, internet, dodávky elektřiny, vody, česká TV, stěhování. Zajištění doplňkových služeb nechte na mě, vše vyřídím v nejkratším možném čase a ušetřím vám nejen peníze, ale i váš drahocenný čas.

Investice do nemovitostí v Portugalsku

Portugalský trh s nemovitostmi znám dokonale a umím vyhledat opravdu výjimečné investiční příležitosti. Svých znalostí využívám i při realizaci vlastních investičních projektů. 

Staňte se mým partnerem a profitujte z dluhodobých zkušeností a znalostí přímo z trhu. 
1
Nemovitost časem získává na hodnotě, na rozdíl od peněz uložených na účtu, které podléhají inflaci
2
Nemovitost generuje pravidelný příjem z pronájmu
3
Nízké investiční riziko - propady trhu s nemovitostmi jsou mnohem méně obvyklé než propady trhu finančního (akcie) nebo komoditního (zlato), navíc popularita Portugalska stále roste
4
Likvidita – nemovitost v Portugalsku lze vždy snadno prodat, poptávka je opravdu velká
Investice do nemovitostí není loterie, ale promyšlený business, neváhejte mne požádat o informace.
Přejít do kontaktů
©2019 Acenta s.r.o. | web by  
Stanovský consulting & marketing s.r.o.
homeplus-circlecalendarwrenchgavelumbrellashieldinstagramwechatuser-plusenvelopephone-handset