Kouzlo Portugalska

Proč právě Portugalsko? 

Všichni se ptají proč investovat zrovna v Portugalsku? 
Portugalsko je malá, bezpečná země s velkým potenciálem a skrytým bohatstvím. Za 4 hodiny doletíte do země o něco větší než Česká republika, kde se střídají dech beroucí pláže a útesy s pohořími, pulsující města s odlehlými vesnicemi, skvostné paláce a hrady. 

Skvělá vína

Rozmanité druhy vína a přes dva tucty oblastí s chráněným označením původu se starají o báječný výběr skvostných vín, za skvělé ceny. Můžete zde pít vynikající vína a nejlépe každý večer jiné! Milovníci sladkých portugalských vín si přijdou na své a pustí se do ochutnávky portských vín Ruby, Tawny nebo Vintage.

Vyjímečná kuchyně

Portugalská kuchyně je známá pro nespočetnou nabídkou čerstvých ryb, plodů moře, grilovaných a domácích specialit. Nemusíte chodit do vybraných a drahých restaurací, ryby na jídelníčku mají všude. Krevety, langusty, mušle na tisíc způsobů, krab či skvělá krabí paštika, nebudete vědět co si objednat, s výběrem typické portugalské restaurace vám ráda poradím. Veřte, že nejlepší jsou ty, do kterých chodí místní. 

Pláže, útesy a příroda

Portugalsko je užasnou kombinací přírody, příkrých útesů a fantastických pláží, které vybízejí ke koupání nebo nekonečné prházce. Objevte malebné zálivy, drsné útesy, nekončící písečné pláže, horské svahy nebo chráněné přírodní parky.

Klima a životní styl

Přátelští, upřímní a klidní lidé, Portugalci neznají stres ani spěch, evidentní je to hlavně během oběda. Během celého roku převládá slunečné počasí, pro léto jsou typické slunečné a suché dny, zima je mírná, 20 stupňů v zimě není vyjímkou. Ideální počasí pro návštěvu Portugalska je během celého roku.  

Tradiční tržnice

Zásobte se čerstvým ovocem, zeleninou, místními sýry, čerstvými rybami a mořskými plody! Portugalci milují tradici tržnic a vy je budete milovat také, není nic lepšího než si vybrat ze skvělé nabídky místního čerstvého zboží. Ukážu Vám skvělý trh v Setubalu, na který se budete rádi vracet.

Sport

Nekonečné množství aktivit, které lákají k dlouhodobému pobytu v této nádherné zemi. Oddejte se golfu na skvělých golfových hřištích, propadněte windsurfingu a nechte se prohánět po vlnách. Jste vyznavači pěší turistiky, cyklistiky, jezdectví nebo běhu? V této báječné zemi můžete provozovat všechny sporty dle chuti.
©2019 Acenta s.r.o. | web by  
Stanovský consulting & marketing s.r.o.
instagramenvelopephone-handset