Chcete se dostat v létě do zahraničí? Kupte si vlastní nemovitost

1. 4. 2021

Poslední měsíce nám všem převrátily život naruby. Všechno je díky Covidu jinak, změnily se pravidla i bezpečnostní rizika.

Vlastní nemovitost v zahraničí neznamená už pouhý splněný sen. Může posloužit jako vstupenka pro bezpečnou, bezstarostnou, časově neomezenou dovolenou.

Home office či distanční výuku dětí lze s dobrým připojením k internetu realizovat odkudkoliv. Možná se budete divit, ale v Portugalsku je internet mnohem rychlejší než v ČR. A mnoho Čechů volí příjemnější variantu. Část dne se věnují povinnostem a zbytek času tráví na slunné pláži či na čerstvém mořském vzduchu v horách.

Vlastnictví nemovitosti představuje v době uzavření ubytovacích zařízení jednoznačnou výhodu. Nemusíte sdílet zázemí, restauraci ani bazén s cizími lidmi. Máte své soukromí a čistotu.

Není proto divu, že byl napříč Evropou, zaznamenán velký růst zájmu o koupi nemovitosti v zahraničí.  Dle Spot Blue International Property se počet lidí hledajících nemovitosti ve slunném Španělsku či Turecku v letech 2020 a 2021 ve srovnání s "předcovidovým" obdobím z roku 2019 zdvojnásobil. Co se týče samotných nemovitostí, je patrný výraznější přesun k nemovitostem vhodným zejména pro vlastní využití v průběhu celého roku.

Tak proč nezaměřit svou pozornost na skvostné Portugalsko? 

©2019 Acenta s.r.o. | web by  
Stanovský consulting & marketing s.r.o.
instagramenvelopephone-handset